לונדון למטייל – 7 אטרקציות בלונדון לילדים ומבוגרים

לונדון, מציעה אינספור אתרים היסטורים, מוזיאונים ואטרקציות במהלך היום וכמובן אינספור מועדונים, פאבים ומסיבות במהלך הלילה.

לונדון נחשבת בעיני רבים כיעד אידיאלי לחופשות משפחתיות, זוגיות או עסקיות. ניתן למצוא במהלך כל השנה חבילות נופש ללונדון במחירי הדקה ה – 90 או להזמין טיסה ומלון בצורה עצמאית ב – Booking ולחסוך כמה שקלים בהזמנת נופש ברגע האחרון בחו”ל:

Booking.com

אטרקציות מרכזיות בלונדון

ישנן מספר אטרקציות מרכזיות שהן בגדר חובה לכל אחד שמטייל בלונדון, הנה כמה מהן:

  • לונדון איי – לונדון איי הוא גלגל הענק הגבוה ביותר באירופה אשר מתנשא לגובה של 135 מטרים. לונדון איי מאפשר לראות את העיר לונדון מלמעלה ואין ספק שמדובר באחת האטרקציות המהנות שהעיר מציעה למטיילים בה.
  • ארמון וסטמינסטר – ארמון וסטמינסטר הוא בית הפרלמנט הבריטי וממוקם על גדת נהר התמזה ברובע וסטמינסטר של העיר לונדון. ארמון וסטמינסטר בנוי בסגנון גותי וכולל יותר מ – 1200 חדרים שונים.
  • ביג בן – בצמוד לארמון וסטמינסטר, ניתן למצוא את הביג בן, פעמון הענק במגדל השעון של הארמון. הביג בן נקרא על שם סר בנג’מין הול שהיה אמון על עבודות התקנת השעון בשנת 1859.

  • הצינוק של לונדון – הצינוק של לונדון מציג את ההיסטוריה של העיר דרך סקירת האסונות, הזוועות והפשעים שהתרחשו בה. במרתפי הצינוק ניתן לראות את מכשירי העינויים וכיצד בוצעו הוצאות להורג בעת העתיקה.
  • שוק קמדן – יותר מ – 100,000 מבקרים פוקדים את השוק במהלך כל שבוע. שוק קמדן הוקם במהלך שנת 1974 ובמהלך השנים הגדיל וסיפח מספר שווקים סמוכים ברובע קמדן.
  • הרפתקאת שרק – אטרקציה ארבעת מימדים אשר מיועדים לילדים ומבוגרים כאחד. Shreks Adventure London היא הרפתקה בליווי שרק, פיונה, החמור, החתול במגפיים, הלורד ושאר הדמויות המשניות בסרט הפופולרי.
  • רחוב אוקספורד (Oxford) – רחוב אוקספורד הוא רחוב הקניות הראשי של לונדון מתחיל בקצה הצפון מזרחי של הייד פארק וחוצה את כיכר אוקספורד ואת כיכר סנט ג’יילס.

לסיכום, אין ספק שלונדון יכולה להעניק לכל מטייל את האטרקציות המתאימות עבורו החל מארמונות פאר ועד מרכזי קניות שוקקי חיים.