דילים לברצלונה בפסח

חופשת הפסח היא הזדמנות מעולה לטיול בברצלונה כאשר מזג האוויר נוח מאוד ומתאים לטיולים, הליכות וצעידות רגליות לאורכה של העיר.

ברצלונה בפסח

ברצלונה היא אחת מהערים היפות, המגוונות והמרתקות ביותר בספרד. חופשה משפחתית או זוגית בברצלונה היא חוויה ייחודית, קסומה ובלתי נשכחת.

בברצלונה ניתן למצוא אינספור סימטאות קטנות, פארקים ואטרקציות לכל גיל. בסרטון הבא ניתן לראות טיול רגלי ברחובות, בשווקים ואתרים המרכזיים של ברצלונה:

איך לצאת לחופשה בברצלונה בפסח מבלי לקרוע את הכיס?

ישנם לא מעט משרדים וסוכניות אשר מציעות טיולים מאורגנים לברצלונה או חבילות נופש לברצלונה.

אך, נכון להיום והודות למדיניות השמיים הפתוחים מבחינה כלכלית עדיף להזמין טיסה ומלון בנפרד ולא להסתמך על חבילות הנופש והטיולים המאורגנים של הסוכניות הישראליות. למי שמחפש דילים לפסח, הדרך הטובה ביותר היא להרכיב חופשה בצורה עצמאית.

המקורות הטובים ביותר לאיתור בית מלון וטיסות לברצלונה בחגים הם:

  • Booking – אתר המלונות הבינלאומי הגדול ביותר בעולם עם יותר מ – 96,000 יעדים ברחבי העולם. מנוע החיפוש של Booking מאפשר לך למצוא את הדיל הטוב ביותר, בתאריך הרצוי מבחינתך ולקרוא חוות דעת של לקוחות עבר במלון. ניתן להשתמש במנוע החיפוש הבא, אשר יוכל לחשוף בפניך את כל המלונות והמחירים בברצלונה:
Booking.com
  • TripAdvisor – אתר חוות הדעת הגדול ביותר בעולם עם יותר מ – 435 מיליון חוות דעת על אטרקציות, מלונות ומסעדות ברחבי העולם. מנוע החיפוש של TripAdvisor, עורך השוואה בין מספר אתרי מכירות כמו Booking ומאפשר לך להזמין את המלון במחיר הזול ביותר.
  •  SkyScanner – אתר להשוואת מחירי טיסות זולות, מלונות והשכרת רכב בכל העולם.

לסיכום, ברצלונה היא אחת מהיעדים התיירותיים ביותר בעולם ובספרד בפרט. מבחינה כלכלית, עדיף לתכנן חופשה משפחתית או זוגית בברצלונה בצורה עצמאית ולרכוש מלון/טיסות בצורה ישירה ולא דרך באמצעות דילים או נופשונים שונים.